Skip to content

I plagosur me kaçavidë në qafë, kush është 38 vjeçari që u paraqit në spitalin e Sarandës (EMRI)

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Shtetasi Erlind Dumani, 38 vjeç është paraqitur në urgjencën e spitalit të Sarandës, rreth orës 02:30 të mëngjesit të sotëm. I plagosuri dyshohet të jetë goditur me thikë ose me kaçavidë në qafë.

Pas mjekimit, i ndodhur jashtë rrezikut për jetën, ai është larguar nga ambientet e urgjencës së spitalit. Ndërsa policia po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e autorit të sulmit.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë