Sarande, shkon i plagosur ne spital nje shtetas. I plagosuri eshte paraqitur rreth ores 02.30 me plage ne qafe, dyshohet i goditur me thike ose kacavide. Ngjarja mesohet te kete ndodhur ne lagjen nr.3, prane vendit te quajtur “Plazhi Ri”. I plagosuri jashte rrezikut per jeten, eshte mjekuar ne spital dhe me pas eshte larguar. Policia ka nisur hetimin. Ende nuk behet i ditur emri, ndersa nuk dihet shkaku i plagosjes.

vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb