Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Ksamil ku një 66-vjeçar ka gjetur vdekjen.

Sipas informacioneve paraprake shtetasi Kastriot Celi ishte duke punuar te ish-furra e bukës në Ksamil kur i ka rënë një tullë mbi kokë.

Për pasojë ai mbeti i plagosur por ndërroi jetë rrugës në spital.

Ndërkohë grupi hetimor nen drejtimin e Prokurorit ndodhet ne vendin e ngjarjes dhe po punon per sqarimin e rrethanave te kesaj ngjarje.

Njoftimi i policisë:

Sarandë/Informacion paraprak

Më datë 04.04.2022, në Ksamil, duke punuar tek ish furra bukës, shtetasit K. C., 66 vjeç, banues në Sarandë, i ka rënë në kokë një tullë, ku si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb