Skip to content

I shoqëruar me dy patrulla policie, adoleshenti mbërrin i plagosur në spitalin e Elbasanit

  • 12/06/2022

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një i ri Adoleshent ka mbërritur pak minuta më parë në spitalin kirurgjik të Elbasanit i shoqëruar nga dy patrulla policie.

Adoleshenti ka trauma dhe plagë në trup.

Dhoma ku është shtruar adoleshenti ruhet në masa të rrepta sigurie nga ana e policisë si dhe nga prindërit.

Rrethanat e plagosjes së tij janë ende tëpaqarta, por përjashtohet mundësia e një plage të shkaktuar nga armë zjarri apo thika.

vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë