Skip to content

I shpëtoi atentatit, Policia arreston të riun në mes të ditës në Vlorë, si u lirua polici i Deltës edhe pse qëlloi 7 herë me armën e shërbimit (Video)

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Si nëpër filma, policia e Vlorës rrethon bar kafen në mes të ditës e në mes të njerëzve (familjarë dhe fëmijë) për të arrestuar të riun, i cili pak ditë më parë i shpëtoi atentatit të punonjësit të Policisë (reparti i Delra forcë).

I riu J.A ka qenë duke konsumuar kafe në qendër të qytetit ndërsa në mënyrë të befasishme është rrethuar nga forcat shqiponja dhe oficerë të krimeve.

Ndërkohë që polici i Delta Forcë, autor i të shtënave me armë në drejtim të J.A pak ditë më parë është lënë i lirë nga gjykata edhe ose sipas dosjes së prokurorisë rezulton se me armën e punës (pistoletë) ka qëlluar 7 herë në ndrejtim të J.A. ky i fundit fatmirësisht i ka shpëtuar plumbave.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë