Kanë dalë fotot e viktimës që ndërroi jetë sot pas të shtënave me armë në një lokal në mes të Tiranës. Në pamjet e siguruara nga Fax News, viktima shihet i shtrirë përtokë dhe i mbuluar nga gjaku.

Për t’ju bashkuar faqes sone në Facebook, klikoni like

loading…

/faxweb