Një makinë, e cila ishte e parkuar në lagjen Gërhot të Gjirokastrës, i është vënë sot flaka.

Automjeti ishte i parkuar, kur i është vënë flaka.

Nuk dihen arsyet se përse makinës i është vënë flaka. Grupi hetimor është në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur rrethanat.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=bqUMJ4gGpBw]

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re