Është identifikuar dhe shpallur në kërkim një nga autorët e plagosjes së trefishtë në Ksamil këtë të martë.

Fax Web, mëson se është shpallur në kërkim Gjergj Arapi 21-vjeç banues në fshatin Shendelli.

Po ashtu bëhet me dije se 21-vjeçari është me precedentë penale i arrestuar në vitin 2016, pasi në banesë në atë kohë iu gjet një kallashnikov me 56 fishekë.

Ndërkohë ditën e sotme ka qenë me disa persona të tjerë . Sakaq policia vijon hetimet për identifikim e autorëve të tjerë.

Kujtojmë se të plagosur mbetën biznesmeni 49-vjeçar Adriatik Ahmeti, Flamur dhe Luli Ahmeti.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

https://berati.tv/wp-content/uploads/2023/02/makina-me-qera.png