Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka kallëzuar disa zyrtarë të Bashkisë së Himarës.

Mësohet se personat e kallëzuar janë Renato Hodaj, kryeinspektor i IMT, Himare, Melseid Nelaj, inspektor, Erion Zenelaj, inspektor dhe Dhimiter Balaj, inspektor.

Personat e mësipërm sipas IKMT nuk kanë kryer dhe detyrimet sipas ligjeve në fuqi.

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re