Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka nisur këtë të enjte një operacion në zonen e “Syrit të Kaltër” në bashkinë e Finiqit.
 

IKMT ka planifikuar të prishë në këtë zonë turistike 16 objekte pa leje ndërtimi.
 

Objektet janë të madhësive të ndryshme, një dhe dy katëshe, konstruksione druri, me objekt shërbimi.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re