Home SHQIPERIA “Iku koha e rrufjanëve”/ Ironia e qytetarëve protestues përmes parullave

“Iku koha e rrufjanëve”/ Ironia e qytetarëve protestues përmes parullave

0
“Iku koha e rrufjanëve”/ Ironia e qytetarëve protestues përmes parullave

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Qytetarë të shumtë i janë bashkuar protestës para Kryeministrisë.

 

Protestuesit mbajnë në duar pankarta me parulla të ndryshme, që godasin kryeministrin Edi Rama dhe qeverinë e tij.

 

“Iku koha e rrufjanëve”, kjo është një nga parullat ndryshe në protestën e sotme.

 

Ndërkohë në një tjetër slogan shkruhet: “Duam të jetojmë në Shqipëri”.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë