Skip to content

Ilir Meta takon Presidentin e zgjedhur: I uroj suksese në detyrën e lartë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Presidenti i Republikes, Ilir Meta po zhvillon një takim me kreun e ri të shtetit të sapozgjedhur, z.Bajram Begaj.

 

Mësohet se takimi i Presidentit Meta me Presidentin Begaj po mbahet ne ambientet e Pallatit te Brigadave.

 

MESAZHI I METESKënaqësi të prisja sot Presidentin e zgjedhur, z.Bajram Begaj dhe t’i uroja sërish suksese në detyrën e lartë, që e pret në interes të vendit dhe të gjithë qytetarëve. 🇦🇱

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë