Kreu i PD Sali Berisha ka mbledhur Kuvendin Kombëtar të FRPD për të kujtuar 8 dhjetorin, ditën e rinisë.

 

Në këtë aktivitet, Berisha është shfaqur për herë të parë me një palë syze të errëta në publik, pas ngjarjes së dy ditëve më parë, ku Gert Shehu e qëlloi me grusht në bulevard.

 

Atë ditë, u vu re se Berisha ishte i enjtur dhe me sy të nxirrë e duket se për të shmangur këtë paraqitje, ka vendosur të dalë me syze të errëta.

https://berati.tv/wp-content/uploads/2023/02/makina-me-qera.png