Khaby Lame është një fenomen në mediat sociale: “Sekreti? Thjeshtësia. Dhe fytyra ime” Në moshën 21 vjeç, Khaby Lame është mbreti i ri italian i rrjetit social me 77 milion ndjekës në tik tok dhe mbi 25 milion në instagram.

Ai kaloi Chiara Ferragni dhe është ndër dhjetë më të ndjekurat në botë. Por pse është kaq i suksesshëm? Ai na e zbulon ne kete Video


Previous articleBE i ben thirje shteteve anetare: “Zbatoni sa më shpejt masat e udhëtimit”

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re