Home BOTA iPhone surprizon të gjithë, nxjerr modelin që rivalizon Galaxy Note 8

iPhone surprizon të gjithë, nxjerr modelin që rivalizon Galaxy Note 8

0

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Më 12 shtator, dita e shumëpritur për të apasionuarit e telefonave celularë iPhone do të vijë me një risi nga kompania Apple.
 
Kopania e themeluar nga Steve Jobs do të prezantojë modelin e pa parë e dëgjuar më parë: iPhone Edition, i cili pritet të jetë rivali i Samsung Note8
 
Lajmin e konfirmon “9to5Mac” e cila zbulon se ky prototip do ti bashkangjitet dy modeleve iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus.
 
Ende nuk dihen specifikime lidhur me këtë celular, pasi drejtuesit e Apple kanë preferuar të mbajnë çdo gjë të fshehtë për ceremoninë inauguruese më 12 shtator.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë