Home SHQIPERIA Ish-drejtoresha e ARRSH-së, Sonila Qato mbërrin në SPAK

Ish-drejtoresha e ARRSH-së, Sonila Qato mbërrin në SPAK

0
Ish-drejtoresha e ARRSH-së, Sonila Qato mbërrin në SPAK

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Paraqitet në SPAK ish-drejtoresha e ARRSH-se dhe ish-ministrja e Shtetit për Sipërmarrjen, Sonila Qato.

 

Nuk dihen arsyet e thirrjes së saj në strukturën Antikorrupsion, ndërsa është parë tyjë në ambjentet e brendshme e shoqëruar nga avokati i saj.

 

Nuk dihet gjithashtu nëse do të ketë nje ragim për mediat pas daljes së saj nga SPAK.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë