Ishin shpallur në kërkim, arrestohen dy persona në Gjirokastër

policia.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Policia e Gjirokastrës ka arrestuar dy persona të shpallur në kërkim për vjedhje.

 

Mësohet se personat e arrestua janë shtetasit Fatjon Gjojdeshi dhe Ardit Lifti.

 

Të dy shtetasit e mësipërm janë dënuar me dy vjet burg nga gjykata.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë