Një shtetas 41 vjeçar ishte duke punuar mbi çatinë e banesës ku ka rënë nga lartësia.

Shtetasi E.H është nisur drejt spitalit ku dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Njoftim policie

Më datë 18.01.2023, në rrugën “Halit Bega”, duke punuar në çatinë e banesës së tij, ka rënë nga lartësia dhe për pasojë është dëmtuar, shtetasi E. H., 41 vjeç. Aktualisht ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale./

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re