Një aksident i rëndë ka ndodhur në një kantier ndërtimi në Tiranë.

Policia njofton se në Qytetin e Nxënësve, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar shtetasi I. L., 50 vjeç, i cili si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Gjendja e të plagosurit është kritike, ndërkohë që kanë nisur hetimet në lidhje me kushtet e sigurisë në punë.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re