Skip to content

Ishte e parkuar në garazh, shkrumbohet nga flakët një makinë në Vlorë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një makinë është shkrumbuar nga flakët në Vlorë.

 

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:12, në lagjen “Astane”, fshati Kotë,Vlorë, dhe është djegur plotësisht makina tip “Mercedes-Benz”, në pronësi të shtetasit Klodjan Nazërit, e cila ndodhej në garazh.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë