Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Policia e Beratit ka ndaluar një person të shpallur në kërkim për veprën penale “Drejtimi i mjetit në mënyrë të parregullt”. Nga specialistët e Seksionit për Krimet u bë kapja dhe ndalimi i shtetasit të shpallur në kërkim A. L., 27 vjeç, banues në Skrapar, të cilit Gjykata e Apelit Vlorë i ka vendosur masën e […]

The post Ishte shpallur në kërkim për drejtim mjeti në gjendje të dehur, arrestohet i riu nga Skrapari appeared first on Balkanweb.com – News24.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re