Skip to content

“Ja kam thënë dhe atyre socialistave në parlament”, Berisha betohet para demokratëve të Kurbinit: Do më keni këtu deri kur të jem 95 vjeç

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Sali Berisha: Sic e dini ua pata thënë në parlament atyre socialistëve që këtu do më keni derisa të bëhem 85 vjeç. Tani këtu, po betohem se nëse i madhi Zot e bën të mundur do më keni këtu në mesin tuaj deri sat ë bëhem 95 vjeç. Të përgatiten!

Vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë