‘Jam si kokrra e qepës’, Rama flet pasi mori dozën e tretë të vaksinës: Më ka bërë magji Iluminati

rama-10.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Kryeministri Edi Rama përmes një video në rrjetet sociale njofton se pas dozës së tretë të vaksinës ndihet më në formë se kurrë, teksa shkruan: Vaksinë me short! Jam si kokrra e qepës! Të shumta kanë qenë komentet në këtë video të Ramës, të cilët në shumicën e kohës kanë të bëjnë me kushtet në të cilat ruhen vaksinat.

Komentuesi: Po po! Te dora e majte uje me kripe. Te e djathta uje me limon

Rama: Dhe me sheqer tek e majta dhe me limontoz tek e djathta

Komentuesja: Nje pyetje kam , kushtet per mbajtjen dhe transportin e vaksinave jane respektuar? E kam fjalen per temperaturat ku mbahen vaksinat? Kam lexuar qe ndryshimi ne temperaturen nga temperatura e rekumanduar ben qe vaksina te skadoje.

E kuptoj qe eshte psikologjike gjith kjo po ti vet i ke kontrolluar? Se mos te kane bere dhe ty uji me kripe dhe nuk ke marre vesh gje.Ministrja eshte vajze e mire e njof po shkolle per keto pune nuk ka bere nuk do te thot gje po jane ca gjera qe mire do ishte te na i kishe sqaru. Vetem aman : don’t patronize me .

Rama: E pra sapo kam marre sot nje vaksine te skaduar une vete, sepse me ka bere magji IIluminati

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë