Aksidenti që shkaktoi sot Ajas Sulejmani me mjetin e tij luksoz “Benz G-Class” mund të kishte përfunduar në mënyrë tragjike.

Çifti Arjan dhe Vilma Konomi bashkë me foshnjën e tyre 3 muajshe mbetën të lënduar si pasojë e përplasjes nga automjeti teksa kalonin në vijat e bardha te “Rruga e Kavajës” në Tiranë.

Por për mrekulli ka shpëtuar dhe një qytetar i cili po ngiste biçikletën teksa frenim mjeti i ka kapur rrotën e dytë. Për fat i riu nuk ka pësuar lëndime teksa është dëmtuar vetëm biçikleta.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb