Këngëtarja Jonida Maliqi është një ndër personazhet më të komentuar kohet e fundit për shkak të lidhjes së saj me aktorin e humorit Romeo Veshaj, edhe pse ajo vetë nuk e pranoi.

Mbrëmjen e djeshme Jonida ishte e ftuar në emisionin “Shiko kush luan” ku u bë pjesë e lojërave të ndryshme dhe u pyet për jetën e saj private.

Në lojën “Ndaje ose haje” ajo u pyet nga moderatorët: “Si është e vërteta për këtë lidhjen e shumë përfolur? A je single a je me atë? Të vërtetën ose tortën.”

Jonida zgjodhi që të përgjigjej duke u treguar se tashmë është ajo single.


Previous articleHabiten fansat, Adele pëson ndryshim drastik pas ndarjes nga bashkëshorti