Trajneri i njohur, Dorjan Bubeqi ka humbur në mënyrë të parakohshme bashkëshorten e tij. Bubeqi ka qenë pjesë e disa ekipeve të njohura në Kategorinë e Parë, duke qenë trajner i ekipeve si Besa, Erzeni dhe Korabi.

44 vjeçari nga Gramshi, ditën e sotme është përballur me dhimbjen e madhe për humbjen e bashkëshortes së tij.

Stafi i Berati.tv, shpreh ngushëllimet e ndjera për këtë humbje të familjes Bubeqi.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re