Home SHQIPERIA “Ka krevate aty për prostituta?”, flet xhaxhai i 62-vjeçarit që shfrytëzonte seksualisht adoleshenten: Lokalin nuk e përdorte

“Ka krevate aty për prostituta?”, flet xhaxhai i 62-vjeçarit që shfrytëzonte seksualisht adoleshenten: Lokalin nuk e përdorte

0
“Ka krevate aty për prostituta?”, flet xhaxhai i 62-vjeçarit që shfrytëzonte seksualisht adoleshenten: Lokalin nuk e përdorte

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Krimi me të miturit duket se po rritet dita ditës. Rastet që po zbulohen nga policia janë të frikshme.  I fundit vjen nga qyteti i Sarandës, aty ku një vajzë 13-vjeçare është shfrytëzuar seksualisht për rreth 3 muaj nga një 62 vjeçar, Stefan Koloi.

Ky i fundit e mori vajzën nga familja e tij duke shfrytëzuar gjendjen e tyre, skamjen ekonomike dhe duke joshur vajzën me para, dhurata dhe të mira materiale.

Adoleshentja është joshur dhe ka rënë pre e shfrytëzimit të Koloit. Ky i fundit i gjente klientët, madje dhe i jepte herë pas here para. Ai e shfrytëzonte të miturën në lokalin e tij të kthyer në një vend prostitucioni.

Kryeinspektori i Policisë Kufitare, Petraq Raku (63 vjeç), u ka në flagrancë nga policia duke abuzuar me vajzën dhe u arrestua nga uniformat blu.

Për mikrofonin e “Shqipëria Live” ka folur xhaxhai i Koloit, i cili ka hedhur poshtë të gjitha akuzat e ngritura kundër nipit të tij.

“Ishte kurth, nuk merrej me prostitucion. Lokalin kishte kohë që  kishte mbyllur. Vijnë që nga shkodran e punojnë këtu. Lokalin nuk e përdorte, e ka bërë për klub. Ka 10 vjet që e ka bërë. Ka krevate aty për prostituta? Nuk ka asgjë. Ka një dhomë që ai rri vetë aty. Ai nga ky vend këtu nuk lëvizte fare. Ka një grua, 60-vjeçare grua. Fajin e kanë ata që e kanë lënë atë 13-vjeçare ashtu”, tha xhaxhai i tij.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë