Gjashtë persona u vranë dhe të paktën nëntë u plagosën pas një të shtëna në qendër të qytetit Sacramento herët në mëngjes të së dielës, tha policia. “Policia ka gjetur të paktën 15 viktima të të shtënave, duke përfshirë 6 të vdekur”, tha policia e Sacramento në Twitter, raportoi CNN. Të shtënat ndodhën në zonën […]