Vetingu është ndërruar në një moment ankthioz për familjen e prokurorëve dhe gjyqtarëve.

Prokurori i Rrethit Gjyqësor Krujë, Florian Bonjaku, pas kalimit të vettingut në Komisionin e Pavarur të Kualifikimit, nuk i ka përmbajtur emocionet, teksa shihet duke përqafuar dhe puthur në buzë partneren e tij.

Edhe pse në prani të kamerave, partnerja e tij nuk ka nguruar që ta urojë për këtë vendim.

Kujtojmë se ditën e sotme edhe prokurorja Alma Bramo ka kaluar vettingun.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re