Kamioni përplas makinën në Durrës, plagoset drejtuesja dhe pasagjeri

perplaset.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Durrës/Informacion paraprak

Me datë 14.11.2021, rreth orës 12:15, në aksin rrugor Durrës-Tiranë, në vendin Rromanat, mjeti tip kamion me drejtues shtetasin G. M., është përplasur me mjetin tip “Nisan” me drejtues shtetasen F. B.,

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar drejtuesja e mjetit F. B., dhe pasagjeri shtetasi Xh. B., të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jashte rrezikut per jeten.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë