Ministria e Mbrojtjes, Niko Peleshi ka liruar nga detyra 4 ushtarakë pas gjetjes së 125 bimë kanabis ne repartin e Zall Herrit ku u arrestuan me herët 3 ushtarakë dhe 4 të tjerë po hetohen për shpërdorim detyre në gjendje të lirë.

Lajmi në përditësim…

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re