Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha dhe i Partisë së Lirisë Ilir Meta kanë firmosur marrëveshjen e përbashkët mes tyre.

 

Marrëveshja mes tyre konsiston në hyrjen me kandiatë të përbashkët në zgjedhjet vendore që do mbahen në  14 maj 2023.

 

vijon…

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë