Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Kandidatja e PS-së, Majlinda Cara dhe ai i “Bashkë Fitojmë”, Behar Haxhiu janë në garë kokë më kokë për Bashkinë Kurbin.

kurbin

Rezultati mes dy rivalëve është shumë i ngushtë me një diferencë prej 280 votash, ku në avantazh është kryebashkiakja socialiste.

Majlinda Cara aktualisht ka 6852 vota ose 51%, ndërsa Behar Haxhia ka siguruar 6572 vota ose 49.0%

Ndërkohë janë numëruar 42 nga 74 kuti votimi në këtë bashki.

“”

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re