Skip to content

Kanoset avokati në Tiranë, shpallet në kërkim një 41-vjeçar

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një 41-vjeçar është shpallur në kërkim në Tiranë pasi ka kanosur një avokat. Sipas njoftimit të policisë, janë referuar materialet në Prokurori dhe po punojnë për kapjen e shtetasit R. H., 41 vjeç, banues në Kamzë, pasi ka kanosur për shkak të detyrës, shtetasin P. N., 56 vjeç, me profesion avokat.

Njoftimi:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 3 kanë referuar materialet në Prokurori dhe po punojnë për kapjen e shtetasit R. H., 41 vjeç, banues në Kamzë, pasi ka kanosur për shkak të detyrës, shtetasin P. N., 56 vjeç, me profesion avokat.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë