Skip to content

Kanoset polici në Durrës, 42-vjeçarit i vjedhin makinën që kishte parkuar në oborr

  • 17/06/2022

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një punonjës policie është kanosur për shkak të detyrës në Durrës.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariati të Policisë Durrës referuan materialet në Prokurori, si dhe po punojnë për kapjen e shtetasit Xh. M., 31 vjeç, banues në Durrës, pasi dyshohet se ka kanosur për shkak të detyrës, një oficer policie.

Më datë 16.06.2022, në Komisariatin e Policisë Durrës, ka bërë kallëzim shtetasi E. P., 42 vjeç, banues në Katund të Ri, Durrës, se i kanë vjedhur automjetin, të cilin e kishte të parkuar para banesës. Vijon puna për identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë