Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë pasi akuzohen për shitje të lëndës narkotike. Suipas uniformave blu mësohet se i ndaluar është një 26 vjeçar I cili është kapyr me kanabis në banesë.

“Specialistët për Hetimin e Narkotikëve arrestuan 26 vjeçarin, banues në Tiranë, pasi gjatë kontrollit në banesën e tij, shërbimet e Policisë gjetën dhe sekuestruan në cilësinë e provës materiale sasi lënde të dyshuar narkotike kanabis”, thuhet në njoftimin e policisë.

Gjithashtu është arrestuar një 48 vjeçar 43 vjeçar nga Fushë Kruja pasi në makinën që po lëvizje i është sekuestruar lëndë e dyshuar narkotike kokainë.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 2 arrestuan 48 vjeçarin, banues në Tiranë, pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij”, thuhet në njoftimin e policisë.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re