Policia e Fierit ka vënë në pranga një 35-vjeçar, pasi gjatë kontrollit në makinë iu gjetën 70 mijë euro.

 

Arrestimi i shtetasit Antonio Bregu është bërë në lagjen “Kastriot” duke drejtuar mjetin tip “Range Rover” në gjëndje të dehur.

 

Sipas policisë ndër të tjera bëhet me dije se Antonio Bregu ka qënë i dënuar në Itali dhe Zvicër për trafikim të lëndëve narkotike dhe para 2 vjetësh ka dalë nga burgu në Zvicër.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re