Home SHQIPERIA “Ke sy por je verbuar, ke veshë por je shurdhuar, ke tru por je…”, Binaj reagon ashpër pas akuzave të Ramës: Ku ke parë “non-grata” t’u mbarojë benzina e gjeneratorit të mikrofonit

“Ke sy por je verbuar, ke veshë por je shurdhuar, ke tru por je…”, Binaj reagon ashpër pas akuzave të Ramës: Ku ke parë “non-grata” t’u mbarojë benzina e gjeneratorit të mikrofonit

0
“Ke sy por je verbuar, ke veshë por je shurdhuar, ke tru por je…”, Binaj reagon ashpër pas akuzave të Ramës: Ku ke parë “non-grata” t’u mbarojë benzina e gjeneratorit të mikrofonit

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Binaj: Pasi iu rrit tensioni, pasi suli edhe patronazhistët dhe sufllaqexhinjtë me profile fallco duke vjellë vrer mbi këtë protestë qytetare dhe europiane sot u përpoq të na përçajë me arrogancë duke shpifur e duke thënë se ata nuk janë populli por janë një pakicë e zhurmshme që i bënkan “non gratat”. Po ku ke parë miting të “Non Gratave” t’u mbarojë benzina e gjeneratorit të mikrofonit të mes të protestës? Ke sy por je verbuar! Ke veshë por je shurdhuar! Ke tru por je… (E plotësoni vetë)

Protestuesit kanë mbushur sheshet e qyteteve, Rama me “injorim total”: Ky nuk është populli, pakicë e zhurmshme dhe përpjekje e non-gratave

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë