Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja ka replikuar me deputetin Flamur Noka në Kuvend, teksa ky i fundit i drejtohej mazhorancës duke i thënë “jeni narko”.

Ministri Manja u shpreh se “keni ngel një grusht këtu dhe 300 veta atje”, duke shtuar se rezultati i zgjedhjeve parlamentare të 2025 do jetë më i thellë se ai i 2021.

Manja iu drejtua deputetit demokrat duke i thënë që “Flamur ktheje gishtin nga buzja se aty do ti marrësh të gjitha përgjigjet”.

“Ne jemi partia e 10 mln turistëve që kanë vizatuar Shqipërinë për 2013 dhe e kemi kthyer vendin në destinacion turistik. Ne jemi partia që ju presim në tapetin elektoral në 2025. Shqipërinë e qeveris PS me kryeministër legjitim Edi Rama që qetësisht ju presim në pranverën e vitit qe vjen në zgjedhje.

Jeni në të drejtën tuaj që të mblidhni llumin e thashethemeve dhe ti sillni këtu, por pyetja është pse nuk ju marrin mbrapa shqiptarët? Keni ngel një grusht këtu dhe 300 veta atje. Sepse asnjëherë se keni kthyer gishtin nga vetja por vetëm ky krahu këtej.

Flamur ktheje gishtin nga buzja se aty do ti marrësh të gjitha përgjigjet. PS do të jetë partia e shqiptarëve edhe në 2025 dhe ku ne do t’ju mundim më thellë se në 2021.

“”

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re