Kryetarja e LRI-së, njëherësh edhe kandidate për deputete në listën e Tiranës, Floida Kërpaçi ka prezantuar dy kandidatë të rinisë të LSI-së në Tiranë, Nikoletën dhe Alertin.

Kërpaçi vlerëson se qytetarët presin politikë ndryshe dhe se 25 prilli do të jetë një fitore e jashtëzakonshme për rininë.

Postimi i Floida Kërpaçit:

Hi për të gjithë ju nga unë, Nikoleta dhe Alerti, 2 kandidatët të rinisë bashkë me të cilët sot ishim në Misto Mame për të komunikuar me banorët programin e LSI. Qytetarët kanë besim tek LSI, presin një politikë ndryshe dhe 25 prilli do jetë fitore e jashtëzakonshme për RININË

#voto6lsi #lsi #zgjedhje25prill #shqipëriashtëpiajuaj #FloidaKërpaçi07 #FK7