“Këta janë bërë si derrat që zhyten në lluc”, protestuesit nuk përmbahen: Unë i kam quajtur satanista se janë të pashpirtë

qute.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Qytetari 1: Protestuam 3 muaj bashkë me studentët. Mos ngritja e njerëzve sjell këtë situatë. 100 vjet kështu do jemi nëse nuk ngrihemi. Ka ardhur koha t’i themi ndal kësaj klase politike. Unë i kam qëuajtur satanista. Këta janë të pashpirtë. Janë njësoj si satanajt. Politikanët s’kanë bërë asgjë për 30 vite veccse kanë rrjepur këtë popull dhe kanë detyruar të ikin të rinjtë.

Qytetari 2: Duan të vazhdojnë të vjedhin, si derrat që zhyten në lluc. Po ju them nga këtu shqiptarët nuk kanë vdekur, por do bashkohen për ta shporrur këtë bandë hajdutësh.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë