Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi, ka qenë pjesë e një trajnimi me vëzhguesit, komisionerët dhe numëruesit e Kombinatit në Tiranë.

Përmes një postimi në Facebook, Kryemadhi ka ndarë pamje nga takimi dhe është shprehur se ata do të jenë gardianët e votës së lirë.

Ajo shton se ata do të mbrojnë dhe administrojnë votën e lirë për Belind Këlliçin dhe koalicionin Bashkë Fitojmë.

Reagimi i Kryemadhit:

Këta janë gardianët e votës së lirë, të cilët me 14 Maj do të mbrojnë dhe administrojnë votën e lirë për Belind Këlliçin dhe koalicionin Bashkë Fitojmë. ✅

Sot trajnim me vëzhguesit, komisionerët dhe numëruesit e Kombinatit. 📝

345642667_1404399010346287_3699520635484088020_n345606947_254456223828498_5122602189480206401_n

“”

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re