TIRANË– Ish-prezantuesi i emisionit investigativ “Alarm”, Armir Shkurti ka kapur sot rrugëve të kryeqytetit…me një gomar.

Siç duket edhe nga pamjet e siguruara nga Dosja.al, Shkurti mban përdore një gomar, ndërsa sipër tij qëndron një person me maskë. Gjatë gjithë kohës ai thërret me ironi emrin e kryebashkiakut, Erion Veliaj.

Faleminderit Erion Veliaj, person ekologjik. T’u bëftë dita 1000. Ia ktheve qytetarëve Tiranën. Pa ty ça do kishim bo? Hajde shkojmë dhe takojmë shokët, i kemi andej,”-thotë personi mbi gomar.

Ndërkohë në fund të videos, dëgjohet Shkurti teksa shprehet se e gjithë po xhirohet për një televizion, por pa zbuluar më shumë detaje.