Skip to content

“Këtu është Saimir Tahiri, përballë kam “ujkun e vetmuar”/ Cllevio Serbiano flet nga qelia

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Kleviol Ahmetaj ose siç njihet ndryshe në rrjetet sociale si Cllevio Serbian, ka folur sërish nga paraburgimi i Fierit.

 

Cllevio ka gjetur mundësinë dhe është futur “Live” në rrjetet sociale duke treguar lidhur me atë që po kalon në burg. Ai  tha se ka shumë pranë qelinë e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri.

 

Mes të tjerash ai u shpreh se ka pranë qelisë edhe të dënuarin me 35 vite, Julian Sinanajn, apo siç njihej ndryshe si “Ujku i vetmuar”

 

“Këtu është Saimir Tahiri, e di sa larg e kam? 44 hapa larg. Janë të dënuar ata, ne jemi në paraburgim. Dmth është 3 katësh burgu. unë rr vetëm, jam tek rezidenca 1. Tani ngaqë janë bërë shumë. Përballë kam Julian Sinanajn. Pendititon më të famshëm,“-thotë reperi në video.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë