Kishin magnitudë 4.5 balle të shkallës Richter, lëkundje të forta tërmeti në Lezhë, Bashkia njoftim: Nga Informacionet paraprake te marra nga struktura e emergjencave…

bashkia-lezhe-1100x620-1.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Njoftimi i plotë nga Bashkia Lezhë:

Nga Informacionet paraprake te marra nga struktura e emergjencave ne Bashkine Lezhe, lekundjet e para disa minutave me pare, te cilat sipas informacioneve ishin 4.5 balle, nuk kane shkaktuar deme.

Struktura e Emergjencave civile bashke me Administratoret dhe Kryetaret e fshatrave jane ne terren per cdo problematike.

Per probleme ne vazhdimesi, ju lutem na vini ne dijeni duke na shkruar ose na kontaktoni ne:

Cel: 0692443311

Faleminderit
Bashkia Lezhe

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë