Një ndërruar jetë një person në Moglicë të Maliqit, i cili ka rënë nga shkëmbi teksa shkoi për të mbledhur bimë mjekësore.

Ngjarja sipas policisë ka ndodhur në vendin e quajtur Qafa e Gjarprit.

Sipas dëshmive, banori kishte shkuar në këtë zonë për të mbledhur çaj, por nga pakujdesia dyshohet se është rrëzuar dhe si pasojë ka humbur jetën.

“”

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re