Një automjet policie është përplasur mbrëmjen e sotme me një motor.

Ngjarja ka ndodhur në Kombinat, ndërsa nga përplasja ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 01.11.2020, rreth orës 18:55, në Kombinat, mjeti i policisë me drejtues shtetasin E.Gj, është përfshirë në një përplasje me mjetin motorr me drejtues A.K., i cili është dërguar në spital për ndihmë mjekësore, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re