Ditën e nesërme në Tiranë do të fillojnë punimet e Konferencës Europiane e INTERPOL.

Në këtë Konferencë do të marrin pjesë drejtuesit më të lartë të policisë nga të gjitha vendet Europës.
Mes tyre po ashtu do të jenë përfaqësues nga SHBA, Australia dhe vende të tjera anëtare të INTEROL.

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re