Tre persona të të njëtës familje janë plagosur këtë të mërkurë në Ksamil. Bëhet me dije se të tre personat janë të të njëjtës familje.

 

Të plagosurit janë Tiku Ahmeti, Flamur Ahmeti, Luli Ahmeti.

 

Mësohet se të tre personat janë konfliktuar me disa shtetas të tjerë.

 

Ndërkohë ende nuk dihen shkaqet për të cilat ka ndodhur ngjarja dhe identiteti i tyre.

 

Bëhet me dije si i plagosur Luli Ahmeti është nisur me helikopter drejt Tiranës për shkak të plagëve të marra, ndërsa dy të tjerët po marrin trajtim në spitalin e Sarandës.

 

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes ndërsa ka nisur hetimet për të identifikuar autorët.

https://berati.tv/wp-content/uploads/2023/02/makina-me-qera.png