Skip to content

Konflikti mes komshinjve agravon në përdorimin e armës/ Ndërhyrja e policisë parandalon vrasjen në Elbasan

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një konflikt mes dy komshinjëve në Elbasan mund të kishte përfunduar me viktima.

 

Debati mes tyre agravoi tepër, ku njëri prej komshinjëve nxorri armën e tij, tip pushkë gjahu dhe tentoi të qëllonte, por ndërhyrja në kohë e Shqiponjave ka parandaluar një vrasje e mundshme.

 

Policia ka shoqëruar në komisariat të dyja palët e përfshira në konflikt për sqarimin e ngjarjes.

 

Burime bëjnë me dije se autori i armës së gjahut ka qenë Hysen Ullorja 72 vjeç.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë